Goodyear 2023 Kış Servis Kampanyası Başladı

 

 

 


Goodyear 2023 Kış Servis Kampanyası Başladı
Uzun yaz döneminin bitmesine az bir zaman kala, soğuk havalar ve kış mevsimi için hazırlıklar da başladı. Goodyear da sunduğu avantajlarla araç kullanıcılarının hazırlıklarına destek oluyor.

Goodyear ın kış kampanyası başladı. 31 Aralık 2023 tarihine kadar geçerli kampanyada, belirtilen Goodyear markalı, 17 inc ve üzeri binek, SUV (4x4) ile hafif ticari araç kış lastiklerinden tek seferde dört adet satın alan katılımcılara ürün ve servis avantajları sunuluyor.

Goodyear 2023 Kış Kampanyası kapsamında; Goodyear UltraGrip serisinin 19-22 inç arasındaki modellerinin alımında 250 TL+KDV; 18 inç modeli alımında 200 TL+KDV; 17 inç modeli alımında ise 150 TL+KDV tutarında avantajlar uygulanıyor. Avantaj hafif ticari araçlar için Goodyear UltraGrip Cargo modellerinde de 200 TL+KDV olarak sunuluyor.

Kampanya katılmak kolay

Goodyear 2023 Kış Kampanyası’na katılmak oldukça kolay. Katılımcılar, Goodyear Kampanya yazıp 4642’ye yolladıkları SMS sonrasında kendilerine gönderilen aktivasyon koduyla, Kampanya Web Sitesinde (www.goodyearkampanya.com) yer alan formu doldurarak veya doğrudan Kampanya Web Sitesindeki bilgileri doldurduktan sonra gönderilen aktivasyon kodu ile Goodyear Kış Kampanyasından yararlabiliyorlar.

LOJİPORT